مدارس پیش دبستانی منطقه 9 تهران

در این صفحه مدارس پیش دبستانی منطقه 9 تهران لیست شده است

53 مدرسه

لیست مدارس پیش دبستانی منطقه 9 تهران

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: شهرک شهید محلاتی

آدرس: تهرانسرشرقی، کوچه معلم

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر، بلواریاس، روبروی شهرک هواپیمایی

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر شرقی - بلوار یاس - خیابان فجر - پلاک 3

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر شرقی، بلوار یاس ،خیابان فجر ، پلاک 3

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: جاده مخصوص کرج

آدرس: تهرانسرجنب پارک نرگس

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: جاده مخصوص کرج

آدرس: جاده مخصوص کرج چیتکر جنوبی

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: خیابان آزادی، خیابان نجارزادگان

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: انتهای بلوار استاد معین، خیابان شهید نیا رکی

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک 165

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر بلواراصلی نبش کوچه بیستم

لیست پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران

مقطع پیش‌دبستانی، شروعی برای آشنایی بچه‌ها با محیط آموزشی است و به آن‌ها کمک می‌کند تا آماده‌ی ورود به مدرسه و درس خواندن شوند. پیدا کردن بهترین مدرسه میان لیست مدارس پیش دبستانی تهران برای والدین اهمیت خاصی دارد و آن‌ها دوست دارند فرزندشان در محیطی مناسب و سالم حضور داشته باشد.

استادبانک در این بخش درباره‌ لیست مراکز پیش دبستانی تهران و جنبه‌های مختلف آن توضیحات مفیدی را برای شما آماده کرده است. در این بخش با اهمیت مقطع پیش‌دبستانی، شیوه‌ی پیدا کردن پیش‌دبستانی منطقه 9 در تهران و چندین نکته مهم در مورد انتخاب مدرسه پیش دبستانی آشنا می‌شوید. در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای فرزندتان پیدا کنید.

اهمیت پیش دبستانی در دوران تحصیلی دانش آموز چیست؟

آموزش باید پله به پله و آهسته پیش برود تا شاگرد دچار دل‌زدگی نشود. پیش دبستانی نقش اولین گام یا همان اولین پله را دارد که دریچه‌ی تازه‌ای را در زندگی بچه‌ها باز می‌کند. تا قبل از پیش دبستانی، فرزندان تصور خاصی از آموزش و تدریس ندارند و قرار است بعد از ورود به پایه پیش دبستانی با محیط آموزشی، معلم و همکلاسی آشنا شوند.

اگر مدرسه پیش دبستانی تهران ی که برای فرزندتان انتخاب می‌کنید، شرایط و فضای آموزشی خوبی نداشته باشد، روی ذهن دانش‌آموز کم سن و سال اثر منفی می‌گذارد که در ادامه‌ی دوران تحصیل با او همراه خواهد بود. بنابراین در زمان بررسی لیست پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران باید به دنبال بهترین پیش دبستانی های تهران باشید. انتخاب مدرسه خوب، راه درس خواندن و موفقیت را برای فرزند شما از ابتدای کار هموار می‌کند.

چگونه در استادبانک مدرسه پیش دبستانی در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدرسه پیش دبستانی در تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس پیش دبستانی تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم مدرسه‌های پیش دبستانی تهران دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ مراحل بررسی لیست مدارس پیش دبستانی تهران و انتخاب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره انتخاب پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران بدانید!

یک مدرسه پیش دبستانی تهران با کیفیت، ویژگی‌های مثبتی دارد که والدین در زمان بررسی لیست مدارس پیش دبستانی باید به آن‌ها دقت کنند. مدرسه پیش دبستانی خوب باید معیارهای مختلفی داشته باشد که در لیست زیر به آن‌ها اشاره شده است:

 • کادر مربیان و معلمین با تجربه و باکیفیت
 • فضای کافی و تمیز بودن
 • مجوز از آموزش و پرورش
 • شیوه‌ آموزش
 • وجود ساعات تفریحی و استراحت کافی
 • محل زنگ تفریح جدا از دیگر پایه‌های تحصیلی
 • اهمیت به کتابخوانی و داستان‌گویی
 • داشتن برنامه‌های نمایشی، اردو و بازدیدهای علمی

وقتی یک مدرسه پیش دبستانی تهران این ویژگی‌ها را دارد، دانش‌آموز با تحصیل در آن به بهترین شکل آماده‌ی ورود به دوران جدیدی از تحصیل می‌شود. رعایت این معیارها، جنبه‌های مختلفی از روحیات، توانایی‌ها و نیازهای آموزشی بچه‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین والدین در هنگام پیدا کردن بهترین پیش دبستانی تهران باید به این چند نکته خوب توجه کنند.

به استادبانک برای ارائه‌ محتوای کامل‌تر مدارس پیش دبستانی تهران کمک کنید!

در این مطلب از استادبانک درباره‌ی لیست پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بهترین پیش دبستانی های تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌های‌شان قرارا دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران در دسترس دارید با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست پیش‌دبستانی منطقه 9 تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343