مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران

در این صفحه مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران لیست شده است

41 مدرسه

لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران

متوسطه اول دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر، خیابان نفت جنوبی، خیابان 36، پ 57

متوسطه اول پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر شرقی، بلوار یاس، خیابان فجر، پلاک 3

متوسطه اول دخترانه نمونه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: انتهای بلوار استاد معین، خیابان دستغیب غربی، نبش خیابان امام خمینی

متوسطه اول پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر، خیابان شهید دمیرچی لو، شماره7

متوسطه اول دخترانه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: سرآسیاب، پایکاه یکم شکاری

متوسطه اول پسرانه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: خیابان آزادی، خیابان دکتر هوشیار، جنب پارک

متوسطه اول دخترانه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: سرآسیاب، مهرآباد، خیابان شهید صفری

متوسطه اول دخترانه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: مهرآباد جنوبی، 20متری پادگان، خیابان محمدرضا صفری

متوسطه اول پسرانه تیزهوشان

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: خیابان دامپزشکی، خیابان حیدریان، جنب باشگاه خورکیان

لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران

بعد از پشت‌سر گذاشتن سال‌های ابتدایی، دانش‌آموز وارد مقطع متوسطه اول می‌شود. دوره متوسطه از چند جهت اهمیت و تفاوت زیادی نسبت به دوران ابتدایی دارد. حال‌وهوای مدرسه، تعداد و نوع دروس، درجه سختی درس‌ها و روش‌های تدریس تغییر شکل می‌دهند تا دانش‌آموز در موقعیتی جدید قرار بگیرد. به همین دلیل انتخاب مدرسه دوره متوسطه اول، بسیار مهم است و نقش پررنگی را در وضعیت درسی محصل ایفا می‌کند.

به همین دلیل است که والدین وسواس بیشتری در زمان انتخاب مدرسه متوسطه اول دارند و جزئیات متعددی را در نظر می‌گیرند. بررسی لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران به خانواده و دانش‌آموز کمک می‌کند تا سریع‌تر و بهتر، مدرسه مورد نظر خود را پیدا کنند. استادبانک در این بخش، از چند جنبه مدارس دوره متوسطه اول تهران را مورد بررسی قرار می‌دهد تا در مورد نقش مدرسه متوسطه اول در پیشرفت محصل، چگونگی پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه اول تهران در استادبانک و معیارهای باکیفیت بودن یک مدرسه آگاهی کافی را به دست آورید.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای فرزندتان پیدا کنید.

انتخاب یک مدرسه متوسطه اول خوب چگونه به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز کمک می‌کند؟

مقطع متوسطه اول در کنار اهمیت درسی و آموزشی از چند جنبه‌ی دیگر هم حساسیت‌برانگیز است. دوره‌ی نوجوانی و بلوغ دانش‌آموز در همین سال‌ها فرا می‌رسد و او از نظر فکری، اجتماعی و روانی، در شرایطی خاص قرار دارد. این مسئله بسیار مهم است که مدرسه‌ متوسطه اول انتخابی برای فرزند شما به همه‌ی این جوانب دقت کند و صرفا روی تدریس کتاب‌های درسی تمرکز نداشته باشد.

انتخاب مدرسه‌ای که کیفیت و سابقه‌ی خوبی داشته باشد، اولین گام والدین برای تضمین موفقیت محصل در مسیر پر چالش و جدید تحصیلی است. زمانی که خانواده، مدرسه دوره متوسطه اول تهران خوبی پیدا کنند به طور مستقیم روی پیشرفت تحصیلی فرزندشان تاثیر مثبت می‌گذارند. بهترین مدارس متوسطه اول تهران در زمان آموزش و موفقیت محصل و همچنین در هنگام افت تحصیلی یا مشکلاتی از این دست در کنار دانش‌آموز و والدین گام برمی‌دارند. بنابراین با دقت لیست مدارس را جستجو کنید تا انتخابی دقیق و عالی داشته باشید.

چگونه در استادبانک مدرسه متوسطه اول در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه اول در تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس دوره متوسطه اول تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره‌ی انتخاب مدرسه متوسطه اول تهران بدانید!

یک مدرسه متوسطه اول تهران ممتاز، ویژگی‌های مثبت متعددی دارد که والدین در زمان بررسی لیست مدارس باید به آن‌ها دقت کنند. مدرسه دبیرستانی خوب باید معیارهای مختلفی داشته باشد که در لیست زیر به آن‌ها اشاره شده است:

 • کادر مدیریتی باتجربه
 • معلمین با تجربه و باکیفیت
 • مشاورین کاربلد و پیگیر
 • فضای کافی و تعداد کلاس بالا
 • شیوه‌ی تدریس جدید
 • وجود ساعات تفریحی و استراحت کافی
 • امکانات آموزشی مناسب
 • بهره‌بردن از لوازم تکنولوژی مورد نیاز (کامپیوتر، ویدیو پروژکتور و غیره)
 • اهمیت به زنگ ورزش و تندرستی دانش‌آموزان
 • داشتن برنامه‌های نمایشی، اردو و بازدیدهای علمی

وقتی یک مدرسه این ویژگی‌ها را دارد، دانش‌آموز با تحصیل در آن به بهترین شکل آماده‌ی ورود به مقاطع بالاتر و ادامه‌ی تحصیل می‌شود. رعایت این معیارها به معنی توجه به جنبه‌های مختلفی از روحیات، توانایی‌ها و نیازهای آموزشی شاگردان است بنابراین والدین در هنگام پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه اول تهران باید به این چند نکته خوب توجه کنند. به یاد داشته باشید، اولین‌گام‌های موفقیت فرزند شما برای ورود به دانشگاه‌ها معتبر کشور از همین مقطع شروع می‌شود و مدرسه خوب می‌تواند کمک بزرگی برای فرزند شما باشد.

به استادبانک در ارائه‌ی محتوای کامل‌تر مدارس متوسطه اول تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بهترین مدارس متوسطه اول تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌های‌شان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از مدارس متوسطه اول تهران در دسترس دارید با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس متوسطه اول منطقه 9 تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343