مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران

در این صفحه مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران لیست شده است

172 مدرسه

لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران

ابتدایی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 4

محله: بزرگراه رسالت

آدرس: بزرگراه رسالت (سردارسلیمانی)، بین دردشت و باقری، پلاک 361

ابتدایی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 4

محله: نارمک

آدرس: میدان نبوت، خیابان شهید آیت، خیابان فرجام شرقی ، بعد از میدان صدم، بعد از خیابان 48، نبش خیابان منظری داشکنی، پلاک 96

ابتدایی پسرانه دولتی

منطقه: منطقه 4

محله: نارمک

آدرس: نارمک، خیابان آیت، خیابان مظاهری غربی

ابتدایی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 4

محله: پاسداران

آدرس: پاسداران، انتهای نیستان دهم، پلاک 4، دبستان نامی

ابتدایی دخترانه شاهد

منطقه: منطقه 4

محله: سراج

آدرس: خیابان سراج، خیابان شهید مهدی محمودی، دانش اول، پلاک 30

ابتدایی پسرانه دولتی

منطقه: منطقه 4

محله: نامشخص

آدرس: اوقاف، بلواردلاوران، سی متری اول، هشتم مرکزی، پلاک 1

ابتدایی دخترانه دولتی

منطقه: منطقه 4

محله: تهرانپارس

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، کوی زارع

ابتدایی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 4

محله: رسالت

آدرس: رسالت، هنگام، خیابان حیدرخانی، پلاک 196، جنب بیمارستان الغدیر

ابتدایی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 4

محله: شهید عراقی

آدرس: خیابان شهید عراقی، کوچه گلرو مفرد، پلاک 1

ابتدایی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 4

محله: تهرانپارس

آدرس: تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان درختی، نبش قاسمی، پلاک 22

لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران

مقطع ابتدایی شروع دوران جدی درس خواندن دانش‌آموزان است و پایه و اساس سواد خواندن و نوشتن آن‌ها در این مقطع شکل می‌گیرد. دانش‌آموز قبل از این به واسطه‌ی حضور در پیش دبستانی اندکی با فضای آموزشی آشنا شده است، ولی با آغاز پایه‌ ابتدایی، شکل تدریس، محیط مدرسه و روابط بین همکلاسی‌ها برای او تغییر زیادی پیدا می‌کند.

جستجو در لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران برای پیدا کردن بهترین مدرسه، یکی از اولین کارهایی است که والدین به سراغ انجام آن می‌روند. استادبانک در این بخش از چند جنبه مدارس ابتدایی را مورد بررسی قرار می‌دهد تا در مورد اهمیت مقطع ابتدایی، چگونگی پیدا کردن بهترین مدرسه ابتدایی تهران و معیارهای باکیفیت بودن یک مدرسه، آگاهی کافی را به دست آورید.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست مدارس ابتدایی تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای فرزندتان پیدا کنید.

اهمیت ابتدایی در دوران تحصیلی دانش آموز چیست؟

همیشه یک شروع خوب می‌تواند کمک بزرگی برای موفقیت در یک مسیر باشد. مقطع ابتدایی، شروع ماجراجویی دانش‌آموزان در دوران طولانی تحصیل است. بچه‌ها، مبنا و اساس بسیاری از دروس و علوم را در این مقطع یاد می‌گیرند. برای مثال، توانایی خواندن و نوشتن و محاسبه‌ی جمع و تفریق‌های ساده به شکل اصولی در همین دوره‌ی شش ساله تکمیل می‌شود و دانش‌آموز اولین گام جدی را در مسیر یادگیری برمی‌دارد.

بنابراین مدرسه و معلم ابتدایی، بیش‌از‌آنچه که فکر می‌کنید روی سرنوشت تحصیلی دانش‌آموزان اثر می‌گذارند. والدین باید نسبت به انتخاب بهترین مدرسه ابتدایی تهران حساس باشند تا فرزندشان تحت نظارت افرادی کاردان تعلیم ببیند. اگر به دنبال مدرسه‌ای مناسب برای فرزندتان هستید، لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران را با دقت بررسی کنید و مزیت‌ها و ویژگی‌های هر مدرسه را در نظر بگیرید. مدرسه‌ی خوب با محیطی سالم، راه درس خواندن و موفقیت را برای دانش‌آموز ساده‌تر می‌کند.

چگونه در استادبانک مدرسه ابتدایی در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدرسه ابتدایی در تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم مدرسه‌های پیش دبستانی تهران دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره‌ی انتخاب مدرسه ابتدایی تهران بدانید!

یک مدرسه ابتدایی تهران ممتاز، ویژگی‌های مثبت متعددی دارد که والدین در زمان بررسی لیست مدارس ابتدایی باید به آن‌ها دقت کنند. مدرسه دبستانی خوب باید معیارهای مختلفی داشته باشد که در لیست زیر به آن‌ها اشاره شده است:

 • معلمین باتجربه و باکیفیت
 • فضای کافی و تمیز بودن
 • شیوه‌ تدریس
 • وجود ساعات تفریحی و استراحت کافی
 • محل زنگ تفریح مناسب
 • امکانات آموزشی مناسب
 • اهمیت به زنگ ورزش و تندرستی دانش‌آموزان
 • داشتن برنامه‌های نمایشی، اردو و بازدیدهای علمی

وقتی یک مدرسه ابتدایی تهران این ویژگی‌ها را دارد، دانش‌آموز با تحصیل در آن به بهترین شکل آماده‌ی ورود به مقاطع بالاتر و ادامه‌ی تحصیل می‌شود. رعایت این معیارها به معنی توجه به جنبه‌های مختلفی از روحیات، توانایی‌ها و نیازهای آموزشی بچه‌ها است بنابراین والدین در هنگام پیدا کردن بهترین مدرسه ابتدایی تهران باید به این چند نکته خوب توجه کنند.

به استادبانک برای ارائه‌ محتوای کامل‌تر مدارس ابتدایی تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بهترین مدارس ابتدایی تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌های‌شان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از مدارس متوسطه اول تهران در دسترس دارید با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس ابتدایی منطقه 4 تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343