مدارس غیردولتی مرزداران منطقه 2 تهران

در این صفحه مدارس غیردولتی مرزداران منطقه 2 تهران لیست شده است

28 مدرسه

لیست مدارس غیردولتی مرزداران منطقه 2 تهران

کاردانش دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: خیابان دکتر شریعتی، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی ، خیابان ناطق نوری ، پلاک 66

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: مرزداران، خیابان ابراهیمی، خیابان الوند 14، پلاک 6

پیش دبستانی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: نشانی: بزرگراه جلال، بعد از پمپ گاز، خیابان آرش، کوی الوند 3

کاردانش دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: خیابان دکتر شریعتی، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی ، خیابان ناطق نوری ، پلاک 66

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: ستارخان، سه راه تهران ویلا، خیابان شهید دهقان، پلاک 43

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: خیابان آزادی، خیابان بهبودی، نبش شهید زینلیان، پلاک 2

ابتدایی دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: مرزداران، خیابان ابراهیمی، خیابان الوند 14، پلاک 6

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: میدان توحید نصرت غربی، پلاک 42

متوسطه اول دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: مرزداران، خیابان ناهید، انتهای عرب حسینی شرقی، خیابان حائری، پلاک 38

پیش دبستانی پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: آیت اله اشرفی اصفهانی، پونک، نرسیده به سه راه فرحزاد

لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران

مدارس غیرانتفاعی یکی دیگر از انواع مدرسه‌ها هستند که به دلیل داشتن امکانات و شیوه‌های مدیریت و آموزش خاص، مورد استقبال والدین و دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. انتخاب از میان لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد و والدین باید به معیارهای متعددی دقت کنند. مدرسه‌ی غیرانتفاعی اگر درست انتخاب شود، می‌تواند تاثیر مثبتی روی عملکرد دانش‌آموز داشته باشد.

بررسی لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران به والدین کمک می‌کند تا در هنگام پیدا کردن مدرسه خوب برای فرزندشان به امکانات و شیوه‌ی مدیریت مدرسه‌ها بیشتر دقت کنند و انتخابی آگاهانه‌تر داشته باشند. استادبانک در این بخش در مورد معیارهای شناخت یک مدرسه با کیفیت، تفاوت غیرانتفاعی با دیگر مدارس و نحوه‌ی پیدا کردن مدرسه غیرانتفاعی تهران در استادبانک توضیحات خوبی را به شما ارائه می‌کند.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای ادامه‌ی تحصیل پیدا کنید.

انتخاب یک مدرسه غیرانتفاعی خوب چگونه به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز کمک می‌کند؟

همه‌ ما کم و بیش با تاثیر محیط آموزشی روی روند درس خواندن بچه‌ها آشنایی داریم و به همین دلیل است که والدین در زمان انتخاب مدرسه، حساسیت فراوانی دارند. مدارس غیرانتفاعی، تنوع بسیاری خوبی دارند و در سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته‌اند. به همین دلیل مهم است که خانواده با کمی جستجو و بررسی لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران به سراغ این موضوع برود. مدرسه خوب به همه‌ی ابعاد آموزشی شاگرد اهمیت می‌دهد.

باید در نظر داشت که فقط مسئله‌ی تدریس و یادگیری دروس در میان نیست و باید به جنبه‌های روحی روانی، رفتار و ارتباطات اجتماعی بچه‌ها نیز اهمیت داد. مدرسه‌ باکیفیت با کمک تیم اجرایی کاربلد، پیگیر همه‌ی این نیازهای مختلف دانش‌آموز است. این روش تربیت و تعلیم، موجب پیشرفت تحصیلی هر دانش‌آموزی می‌شود و نقش حیاتی در دوران تحصیل او ایفا می‌کند. به همین دلیل است که توصیه می‌شود والدین نسبت به انتخاب بهترین مدرسه غیرانتفاعی تهران دقت داشته باشند.

چگونه در استادبانک مدرسه غیرانتفاعی در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم مدرسه‌های غیرانتفاعی دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس غیرانتفاعی تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره انتخاب مدرسه غیرانتفاعی تهران بدانید!

ثبت‌نام در مدارس غیرانتفاعی برای والدین همراه با شهریه‌های قابل‌توجهی است و آن‌ها انتظار دارند فرزندشان از بهترین خدمات آموزشی ممکن بهره ببرد. بنابراین باید در زمان بررسی لیست مدارس غیرانتفاعی تهران به معیارهای مهمی دقت کنید که در فهرست زیر برای شما آورده شده است:

 • آموزش عالی و کادر علمی قوی
 • رفتار مناسب معلمان و کارکنان مدرسه
 • ارائه مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و والدین
 • داشتن کلاس‌های آموزشی ویژه مانند: کلاس‌های موسیقی، ورزشی و کامپیوتر
 • ساختمان مناسب و داشتن کلاس‌هایی با نور، تهویه و میز و صندلی باکیفیت
 • میزان شهریه متناسب با مقطع و امکانات مدرسه
 • امکانات آموزشی مناسب
 • بهره‌بردن از لوازم تکنولوژی موردنیاز (کامپیوتر، ویدیو پروژکتور و غیره)
 • داشتن برنامه‌های نمایشی، اردو و بازدیدهای علمی

توجه به این ویژگی‌ها در زمان بررسی لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از هر مدرسه به دست آورید و انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشید. رعایت این معیارها توسط تیم مدیریتی یک مدرسه به معنای توجه به جنبه‌های مختلفی از روحیات، توانایی‌ها و نیازهای آموزشی شاگردان است. بنابراین والدین در هنگام پیدا کردن بهترین مدرسه غیرانتفاعی تهران باید به این چند نکته خوب توجه کنند.

تفاوت مدارس غیرانتفاعی تهران با دیگر مدارس در چیست؟

اولین تفاوت مدارس غیرانتفاعی یا دیگر مدارس به خصوص مدارس دولتی در رویکرد مدارس غیرانتفاعی تهران است. این مدرسه با استفاده از شهریه‌ و دریافت هزینه از والدین اداره می‌شوند و به نوعی سرمایه‌گذار مدرسه‌های غیرانتفاعی، والدین و خانواده‌ها هستند. به همین دلیل، امکانات و تجهیزات مدرسه غیرانتفاعی بیشتر از مدارس دیگر (به طور مشخص دولتی) است.

دومین وجه تمایز در حضور اساتید و معلمین برجسته است. کادر مدیریت لیست مدارس غیرانتفاعی تهران سعی می‌کنند با دعوت از معلمان کاربلد و باتجربه‌ی هر درس، مجموعه‌ی معلمین مدرسه را پربارتر جلوه دهند تا آن را به یکی از بهترین ویژگی‌های مدرسه تبدیل کنند. یکی دیگر از تفاوت‌های مدارس غیرانتفاعی، اهمیت به زبان‌های خارجی به ویژه زبان انگلیسی است که برای آموزش آن به بچه‌ها، برنامه‌ریزی و تاکید ویژه‌ای دارند. برخی از مدارس غیرانتفاعی تهران نیز، کلاس‌های خاص ورزشی، علمی و هنری (موسیقی) را در نظر می‌گیرند تا تفاوت بیشتری با مدرسه‌های دیگر داشته باشند.

اما یک از تفاوت‌های بزرگ مدارس غیرانتفاعی تهران با دیگر مدارس در تعداد دانش‌آموز مدرسه و هر کلاس است. این موضوع تاثیر بسیاری روی روش تدریس، مدیریت مدرسه، ارائه خدمات و در نهایت کیفیت مدارس دارد و از نظر والدین نیز یک ویژگی مثبت محسوب می‌شود.

به استادبانک در ارائه اطلاعات کامل‌تر لیست مدارس غیرانتفاعی تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر، بهترین غیرانتفاعی‌های تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌های‌شان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از مدارس غیرانتفاعی تهران در دسترس دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس غیرانتفاعی منطقه 2 مرزداران تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343