مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران

در این صفحه مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران لیست شده است

1 مدرسه

لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران

متوسطه اول پسرانه تیزهوشان

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: خیابان دامپزشکی، خیابان حیدریان، جنب باشگاه خورکیان

لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران

قبولی در مدارس تیزهوشان، یکی از اهداف بزرگ برخی از دانش‌آموزان است. تیزهوشان، مدرسه‌ای با شیوه‌ی برنامه‌ریزی و آموزش متفاوت است که محصلان را به صورت ویژه‌ای برای کسب نمرات درخشان و موفقیت‌های تحصیلی در هر مقطع آماده می‌کند. شرایط درس خواندن در این دسته از مدارس به سادگی دیگر مدارس نیست و دانش‌آموز به طور مرتب تحت نظارت و پیگیری مشاورین و معلمان قرار دارد.

مجموعه‌ی این دلایل شهرت خاصی را برای مدارس تیزهوشان ایجاد کرده است و والدین بسیاری برای موفقیت فرزندشان در آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان تهران ، حساسیت فراوانی دارند. استادبانک در این بخش مدارس تیزهوشان را از چند جنبه‌ی مختلف مورد بررسی قرار داده است و شما با اهمیت انتخاب مدرسه تیزهوشان خوب، معیارهای شناخت یک مدرسه با کیفیت، تفاوت این مدارس با دیگر مدارس و نحوه‌ی پیدا کردن مدرسه تیزهوشان تهران در استادبانک آشنا می‌شوید.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای ادامه‌ی تحصیل پیدا کنید.

انتخاب یک مدرسه تیزهوشان خوب چگونه به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز کمک می‌کند؟

محل تحصیل دانش‌آموز تاثیر بسیاری روی عملکرد و میزان موفقیت محصل می‌گذارد. یکی از دلایلی که روی بررسی لیست مدارس تیزهوشان تهران تاکید می‌شود، شناخت نقاط قوت و ضعف هر مدرسه است. بچه‌هایی که مدرسه تیزهوشان را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند، انتظار دارند در شیوه‌ی آموزش، برنامه‌ریزی درسی و بررسی عملکردشان تفاوت‌های مهمی را مشاهده کنند. در این موقعیت، انتخاب یک مدرسه تیزهوشان تهران با کیفیت، اهمیت خاصی پیدا می‌کند.

مدرسه تیزهوشان خوب، بهترین معلمین را در اختیار شاگردان قرار می‌دهد تا به بهترین نحو آموزش ببینند و مطالب درسی به آن‌ها منتقل شود. باید بدانید که داشتن معلم باکیفیت، شرط اول شناخت ممتازترین مدرسه‌های تیزهوشان است. بنابراین زمانی که با کمک لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران ، بهترین مدرسه را برای محصل پیدا می‌کنید، گامی مهم در مسیر پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز بر می‌دارید.

چگونه در استادبانک مدرسه تیزهوشان در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدارس تیزهوشان تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم مدرسه‌های تیزهوشان دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره انتخاب مدرسه تیزهوشان تهران بدانید!

دانش‌آموز برای ورود به مدارس تیزهوشان تهران باید از آزمون یا آزمون‌هایی سربلند بیرون بیاید. بنابراین پذیرش در این دسته از مدارس آسان نیست و بعد از قبولی انتظار ویژگی‌های مثبت و چشم‌گیری از یک مدرسه تیزهوشان می‌رود. در لیست زیر معیارهایی را که باید یک مدرسه تیزهوشان رعایت کرده باشد را مشاهده می‌کنید:

 • داشتن معلمین برتر و باتجربه
 • برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه
 • ارائه مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و والدین
 • برگزاری کلاس های آموزشی خاص
 • میزان شهریه
 • امکانات آموزشی مناسب
 • بهره‌بردن از لوازم تکنولوژی موردنیاز (کامپیوتر، ویدیو پروژکتور و غیره)
 • داشتن برنامه‌های نمایشی، اردو و بازدیدهای علمی

توجه به این ویژگی‌ها در زمان بررسی لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از هر مدرسه به دست آورید و انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشید. رعایت این معیارها توسط تیم مدیریتی یک مدرسه به معنای توجه به جنبه‌های مختلفی از روحیات، توانایی‌ها و نیازهای آموزشی شاگردان است. بنابراین والدین در هنگام پیدا کردن بهترین مدرسه تیزهوشان تهران باید به این چند نکته خوب توجه کنند.

تفاوت مدارس تیزهوشان تهران با دیگر مدارس در چیست؟

اولین تفاوت مدارس تیزهوشان تهران با دیگر مدارس در شیوه‌ی پذیرش و ثبت‌نام این مدرسه‌ها است. همان‌طور که مطرح شد، دانش‌آموزان باید برای ورود به هر یک از مدرسه‌های لیست مدارس تیزهوشان تهران در آزمون ورودی شرکت کنند و همچنین شرط معدل نیز برای ثبت‌نام در این مدارس وجود دارد. در حالی‌که ثبت‌نام در دیگر مدارس کشور (به جز نمونه دولتی) نیاز به سنجش ندارد و مراحل پذیرش آن راحت‌تر است.

دومین مسئله سطح علمی دانش‌آموزان در مدارس تیزهوشان تهران است. محصلان در مدرسه‌های تیزهوشان از نظر علمی به یکدیگر نزدیک‌تر هستند و رقابت در این نوع مدارس فشرده‌تر و سخت‌تر است. البته این ویژگی باعث ارتقاء سطح تحصیلی شاگردان می‌شود. ولی در مدارس دیگر، دانش‌آموزان با سطح‌های علمی مختلف در کنار هم حضور دارند و آموزش می‌بینند.

سومین تفاوت قابل توجه در شیوه‌ی تدریس است. به دلیل سطح علمی بالاتر بچه‌های تیزهوشان و البته تعداد کمتر این دانش‌آموزان (ظرفیت پایین‌تر)، زمان بیشتری برای تحقیقات علمی و تشریحی این دانش‌آموزان وجود دارد. آخرین نکته نیز درباره‌ی شهریه‌ی مدارس تیزهوشان تهران است که با توجه به مقطع تحصیلی متفاوت است. در حالی که دانش‌آموزان با حضور در مدارس دولتی می‌توانند به شکل رایگان درس بخوانند.

به استادبانک در ارائه اطلاعات کامل‌تر لیست مدارس تیزهوشان تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر، بهترین تیزهوشان‌های تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌های‌شان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از مدارس تیزهوشان منطقه 9 تهران در دسترس دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس تیزهوشان تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343