مدارس هنرستان منطقه 9 تهران

در این صفحه مدارس هنرستان منطقه 9 تهران لیست شده است

3 مدرسه

لیست مدارس هنرستان منطقه 9 تهران

هنرستان دخترانه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: تهرانسر بلوار یاس جنب شهرک هواپیمایی

هنرستان پسرانه دولتی

منطقه: منطقه 9

محله: نامشخص

آدرس: سه راه راه شمشیری 20متری شمشیری

لیست هنرستان منطقه 9 تهران

هنرستان‌ها در سال‌های گذشته طرفداران بیشتری پیدا کرده‌اند و تفکر و تصور دانش‌آموزان و والدین نسبت به این گونه مدارس تغییر پیدا کرده است. هنرستان‌‌های تهران که به مدارس فنی و حرفه‌ای نیز شهرت دارند، محیطی آموزشی و کاربردی هستند که کمک می‌کنند تا دانش‌آموز در همزمان با تحصیل، حرفه یا به اصطلاح، کاری را هم یاد بگیرد.

اما برای اینکه دانش‌آموز از سال‌های حضور در هنرستان به بهینه‌ترین شکل بهره ببرد، باید مناسب‌ترین هنرستان های تهران را بشناسد و سپس دست به انتخاب بزند. استادبانک در این بخش از چند جنبه‌ی مختلف هنرستان‌‌ها را مورد بررسی قرار داده است تا شما با تاثیر حضور در یک هنرستان خوب، نکات مهم در زمان انتخاب هنرستان های تهران و همین‌طور شیوه‌ی پیدا کردن بهترین مدارس هنرستان تهران در استادبانک آشنا شوید.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست هنرستان منطقه 9 تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای ادامه‌ی تحصیل پیدا کنید.

انتخاب یک هنرستان خوب چگونه به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز کمک می‌کند؟

محل آموزش دانش‌آموز به طور مستقیم روی عملکرد و سرنوشت تحصیلی او تاثیر می‌گذارد. این مسئله برای هنرستان‌ها از دو جنبه اهمیت پیدا می‌کند. دانش‌آموزی که قصد ورود به یک مدرسه هنرستانی را دارد، باید انتخابی دقیق و مناسب داشته باشد. دانش‌آموز هنرستانی در کنار نیاز به آموزش‌های تئوری و تدریس مطالب تشریحی کتاب درسی به امکانات فنی، حرفه‌ای و هنری هم نیاز دارد. کار کردن با ابزار هر رشته، یکی از اصول مهم یادگیری دروس رشته‌های هنرستانی است.

بنابراین بسیار مهم است که والدین نسبت به پیدا کردن بهترین هنرستان های تهران حساس باشند تا فرزندشان در محیطی مناسب آموزش ببیند. برای این‌کار به دقت لیست هنرستان منطقه 9 تهران را جستجو کنید و ویژگی‌ها و امکانات هر مدرسه را مورد ارزیابی قرار دهید. در هر صورت، انتخاب یک هنرستان خوب روی پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز بیش‌از هر چیزی اثر گذار است و می‌تواند، سرنوشت کاری او را هم تغییر دهد.

چگونه در استادبانک مدرسه هنرستان در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن هنرستان منطقه 9 تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست هنرستان منطقه 9 تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم مدرسه‌های هنرستان دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس هنرستان تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره‌ی انتخاب هنرستان های تهران بدانید!

دلیل انتخاب هنرستان توسط بسیاری از دانش‌آموزان، داشتن رشته‌های فنی و مهارت‌های متنوع است. اما همین مسئله باعث می‌شود تا در زمان پیدا کردن مدرسه هنرستانی باکیفیت، نیاز به دقت و وسواس بیشتری باشد. رشته‌های عملی، فنی یا هنری با استفاده از ابزاری خاص باید آموزش داده شوند و مدارس هنرستانی به این امکانات نیاز دارند.

اما ویژگی‌های هنرستان‌های باکیفیت فقط محدود به ابزار نیست. در لیست زیر مهم‌ترین معیارهای یک هنرستان خوب را مشاهده می‌کنید:

 • مدیریت قوی
 • معلمین و کادر آموزشی باکیفیت
 • امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی
 • امکانات هوشمند و لوازم الکترونیکی و فناوری (ویدئو پروژکتور، اینترنت با سرعت بالا، کامپیوتر و و غیره)
 • امکانات ورزشی و فرهنگی
 • امکانات رفاهی و زیرساخت قوی ساختمان (گرمایش، سرمایش، کیفیت لوازم کلاس‌ها و غیره)
 • تیم اجرایی خوب (در کنار مدیریت)
 • میزان شهریه (برای مدارس غیرانتفاعی، هیئت امنایی و نمونه دولتی)
 • مسافت از محل زندگی

هرکدام از این ویژگی‌ها به یک جنبه‌ی خاص از نیاز دانش‌آموز اشاره می‌کند. البته ممکن است در زمان انتخاب بهترین هنرستان فنی و حرفه ای تهران ،‌ با محدودیت‌هایی روبه‌رو شوید. به هر حال، تعداد کمی از هنرستان‌ها همه‌ی این معیارها را پوشش می‌دهند. ولی شما می‌توانید با توجه به نیاز و رشته دانش‌آموز از میان بهترین مدارس هنرستان تهران ، یک مدرسه خوب را انتخاب کنید. برای مثال اگر فرزند شما قصد ورود به رشته‌ی شبکه و نرم‌افزار رایانه‌ای را دارد، هنرستانی را انتخاب کنید که امکانات لازم در بخش لوازم الکترونیکی و فناوری را داشته باشد. به همین صورت و با دقت به چنین جزئیاتی، می‌توان مناسب‌ترین هنرستان تهران را برای هر دانش‌آموزی پیدا کرد.

به استادبانک در ارائه‌ی محتوای کامل‌تر هنرستان‌ های تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست هنرستان منطقه 9 تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر، بهترین هنرستان‌های تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از هنرستان های فنی حرفه ای تهران در دسترس دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس هنرستان تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343