مدارس کاردانش مرزداران منطقه 2 تهران

در این صفحه مدارس کاردانش مرزداران منطقه 2 تهران لیست شده است

4 مدرسه

لیست مدارس کاردانش مرزداران منطقه 2 تهران

کاردانش دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: خیابان دکتر شریعتی، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی ، خیابان ناطق نوری ، پلاک 66

کاردانش دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: خیابان دکتر شریعتی، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی ، خیابان ناطق نوری ، پلاک 66

کاردانش دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: سعادت آباد، میدان سرو، اول شهرک مخابرات، نبش خیابان سوم، پلاک 5

کاردانش دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: سعادت آباد، میدان سرو، اول شهرک مخابرات، نبش خیابان سوم، پلاک 5

لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران

هدف مدارس کاردانش، آموزش و تربیت نیروی کار حرفه‌ای و متخصص است و دانش‌آموزانی که وارد این نوع از مدارس می‌شوند به دنبال یادگیری کار و مهارتی هستند و جنبه‌ی علمی رشته برای آن‌ها در اولویت دوم قرار دارد. مدارس کار و دانش تهران محیطی آموزشی دارند و محصل به خوبی تفاوت این مقطع و رشته را با دیگر سال‌های تحصیلش درک می‌کند. البته، انتخاب بهترین مدرسه کار و دانش در موفقیت و کسب مهارت لازم توسط دانش‌آموز بسیار اثرگذار است.

والدین برای اینکه انتخاب خوبی برای فرزندشان داشته باشند، باید لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران را دقیق بررسی کنند و از امکانات و ویژگی‌های هر مدرسه آگاه شوند. استادبانک در این بخش به مدارس کار و دانش تهران را از جنبه‌های اهمیت در پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز، مهم‌ترین معیارهای شناخت یک مدرسه خوب و چگونگی پیدا کردن بهترین مدرسه کار و دانش در استادبانک پرداخته است.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای ادامه‌ی تحصیل پیدا کنید.

انتخاب یک مدرسه کار و دانش خوب چگونه به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز کمک می‌کند؟

حضور داشتن در یک مدرسه کار و دانش خوب برای هر دانش‌آموزی اهمیت دارد. والدین انتظار دارند فرزندشان بعد از پشت‌سر گذاشتن این مقطع، روی مهارتی انتخابی تسلط پیدا کند. رسیدن به این هدف در گام نخست نیازمند انتخاب دبیرستان کار و دانش تهران با کیفیت است. شیوه‌ی آموزش و درگیر کردن محصل با ابزار هر رشته کمک می‌کند تا دانش‌آموز به سرعت در مسیر پیشرفت تحصیلی قرار بگیرد و از زمان حضورش در مدرسه به بهترین شکل بهره ببرد.

همان‌طور که گفته شد، شاگردانی وارد مدارس کار و دانش تهران می‌شوند که از نظر تئوری و علمی در سطح بالایی قرار ندارند و قصد آن‌ها یادگیری یک مهارت است. والدین برای اینکه فرزندشان در مناسب‌ترین موقعیت آموزشی قرار بگیرد، باید از میان لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران یکی از بهترین مراکز آموزشی این مقطع را پیدا کنند. در هر صورت، انتخاب یک مدرسه کار و دانش خوب، روی پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز بیش‌از هر چیزی اثر گذار است و می‌تواند، سرنوشت کاری او را هم تغییر دهد.

چگونه در استادبانک مدرسه کار و دانش در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران استادبانک، شما به همه‌ی اطلاعات لازم مدرسه‌های کار و دانش دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره‌ی انتخاب مدارس کار و دانش تهران بدانید!

تمرکز اصلی مدارس کار و دانش، ارائه‌ و آموزش مهارت‌های عملی است. به همین دلیل، فضا، ساختار و مدیریت این مدارس کمی از دبیرستان‌ها و دیگر مراکز آموزشی باید متفاوت باشد. یک مدرسه کار و دانش خوب، باید معیارهای مختلفی داشته باشد و نیازهای آموزشی دانش‌آموز در آن در نظر گرفته شده باشد.

شناخت این ویژگی‌ها به دانش‌آموز و والدین کمک می‌کند تا در زمان انتخاب میان مدارس کار و دانش تهران هوشمندانه‌تر عمل کند. در لیست زیر مهم‌ترین معیارهای یک کار و دانش خوب را مشاهده می‌کنید:

 • مدیریت قوی
 • معلمین و کادر آموزشی باکیفیت
 • امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی
 • امکانات هوشمند و لوازم الکترونیکی و فناوری (ویدئو پروژکتور، اینترنت با سرعت بالا، کامپیوتر و و غیره)
 • امکانات ورزشی و فرهنگی
 • امکانات رفاهی و زیرساخت قوی ساختمان (گرمایش، سرمایش، کیفیت لوازم کلاس‌ها و غیره)
 • تیم اجرایی خوب (در کنار مدیریت)
 • میزان شهریه (برای مدارس غیرانتفاعی، هیئت امنایی و نمونه دولتی)
 • مسافت از محل زندگی

ممکن است در زمان انتخاب بهترین مدرسه کار و دانش تهران ،‌ با محدودیت‌هایی روبه‌رو شوید. به هر حال، تعداد کمی از مدارس همه‌ی این معیارها را پوشش می‌دهند. ولی شما می‌توانید با توجه به نیاز و رشته دانش‌آموز، یک مدرسه خوب را انتخاب کنید. برای مثال، اگر فرزند شما قصد ورود به رشته‌ی طراحی صفحات وب را دارد، مرکزی را انتخاب کنید که امکانات لازم در بخش لوازم الکترونیکی و فناوری را داشته باشد. به همین صورت و با دقت به چنین جزئیاتی، می‌توان بهترین مدرسه کار و دانش تهران را برای هر دانش‌آموزی پیدا کرد.

به استادبانک در ارائه‌ی محتوای کامل‌تر مدارس کار و دانش تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر، بهترین مدرسه کار و دانش تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌های‌شان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از هنرستان های کار و دانش تهران در دسترس دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس کار و دانش منطقه 2 مرزداران تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343