مدارس متوسطه دوم مرزداران منطقه 2 تهران

در این صفحه مدارس متوسطه دوم مرزداران منطقه 2 تهران لیست شده است

7 مدرسه

لیست مدارس متوسطه دوم مرزداران منطقه 2 تهران

متوسطه دوم دخترانه نمونه دولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: مرزداران، خیابان اطاعتی جنوبی، کوچه نسترن

متوسطه دوم دخترانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: نشانی: یادگارجنوب، بلوارخرمرودی، خیابان شهید ابراهیمی، انتهای الوند3

متوسطه دوم پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: اشرفی اصفهانی، روبروی باغ فیض، کوچه شهید بیدکی، پلاک 32

متوسطه دوم پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: شهرک قدس، فاز 6 گل افشان شمالی، نبش کوچه چهاردهم

متوسطه دوم دخترانه دولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: شهرک مخابرات، بلوار پیام، خیابان پیک دانش

متوسطه دوم پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: شهرک غرب، بلوار دریا، نبش خیابان موج، پلاک 98

متوسطه دوم پسرانه غیردولتی

منطقه: منطقه 2

محله: مرزداران

آدرس: شهرک ژاندارمری، بلواردانش (مرزداران) بین خلیج فارس و دریا، پلاک 6

لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران تهران

مقطع متوسطه دوم از دو جهت اهمیت دارد. مانند هر مقطعی دیگری این دوران نیز درس‌های مشکل و پرچالشی را دارد که دانش‌آموز باید خود را به بهترین شکل برای آن‌ها آماده کند و از طرفی دیگر، آزمون کنکور سراسری پیش‌روی دانش‌آموزان قرار دارد. محصلان نتیجه‌ی سال‌ها تلاش و درس خواندن خود را در پایان مقطع متوسطه دوم به دست می‌آورند.

حضور در یک مدرسه متوسطه دوم باکیفیت و خوب، می‌تواند عبور از این مقطع حساس را راحت‌تر کند و شانس موفقیت دانش‌آموز را به طور چشم‌گیری افزاش دهد. به همین دلیل باید نسبت به انتخاب مدرسه متوسطه دوم تهران حساس و دقیق باشید. استادبانک در این بخش به بررسی جوانب مختلف این مدارس پرداخته است و شما با اهمیت مدرسه متوسطه دوم در پیشرفت محصل، چگونگی پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه دوم تهران در استادبانک و معیارهای باکیفیت بودن یک مدرسه آگاهی کافی را به دست آورید.

در استادبانک اطلاعات جامع و کامل لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران تهران وجود دارد تا راحت‌تر و سریع‌تر بهترین مدرسه را برای فرزندتان پیدا کنید.

انتخاب یک مدرسه متوسطه دوم خوب چگونه به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز کمک می‌کند؟

نیازهای آموزشی دانش‌آموز در مقطع متوسطه دوم به بالاترین سطح می‌رسد و محصل برای کسب نمرات عالی و قبولی در کنکور سراسری به بهترین امکانات نیاز دارد. حضور در بهترین مدارس متوسطه دوم تهران برای هر دانش‌آموزی مانند زدن چند نشان با یک تیر است. مدارسی که توجه‌ی لازم را به نکات آموزشی و روحی و روانی دانش‌آموزان دارند و به طور منظم روند تحصیلی شاگردان را بررسی می‌کنند.

مقطع متوسطه دوم، جای آزمون و خطا نیست و به همین دلیل والدین ترجیح می‌دهند تا بهترین انتخاب را از لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران تهران برای فرزندشان داشته باشند. بهترین مدارس متوسطه دوم تهران در زمان آموزش و موفقیت محصل و همچنین در هنگام افت تحصیلی یا مشکلاتی از این دست در کنار دانش‌آموز و والدین گام برمی‌دارند. بنابراین با دقت لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران را جستجو کنید تا انتخابی دقیق و عالی داشته باشید.

چگونه در استادبانک مدرسه متوسطه دوم در تهران مدنظر خود را پیدا کنیم؟

استادبانک در مسیر پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه دوم در تهران در کنار شما والدین و دانش‌آموزان عزیز است تا انتخابی ساده، راحت و مطمئن داشته باشید. در بخش لیست مدارس دوره متوسطه دوم تهران استادبانک، شما به همه‌ اطلاعات دسترسی دارید. بانک اطلاعات مدارس استان تهران استادبانک، موارد زیر را در اختیار شما می‌گذارد:

 • نام کامل مدارس
 • منطقه و محدوده
 • آدرس کامل
 • شماره‌های تماس
 • توضیحات تکمیلی و کاربردی در مورد مدرسه
 • اطلاعات کامل در مورد امکانات و ویژگی‌های مدرسه
 • شرح افتخارات و دستاوردهای علمی، فرهنگی و ورزشی مدرسه

با کمک این اطلاعات والدین و دانش‌آموز بسیار راحت‌تر می‌توانند برای محل تحصیل تصمیم بگیرند و با همه‌ی امکانات، ویژگی‌های مثبت و منفی و مزیت‌های مختلف مدرسه‌ی انتخابی آشنا شوند. تیم استادبانک هم در همه‌ی مراحل بررسی لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران تهران و در نهایت انتخاب مدرسه مناسب در کنار شما است.

مهم‌ترین نکاتی که باید درباره‌ی انتخاب مدرسه متوسطه دوم تهران بدانید!

یک مدرسه متوسطه دوم تهران ممتاز، ویژگی‌های مثبت متعددی دارد که والدین در زمان بررسی لیست مدارس دوره متوسطه دوم باید به آن‌ها دقت کنند. مدرسه دبیرستانی خوب باید معیارهای مختلفی داشته باشد که در لیست زیر به آن‌ها اشاره شده است:

 • کادر مدیریتی باتجربه
 • معلمین با تجربه و باکیفیت
 • مشاورین کاربلد و پیگیر
 • فضای کافی و تعداد کلاس بالا
 • شیوه‌ی تدریس جدید
 • وجود ساعات تفریحی و استراحت کافی
 • امکانات آموزشی مناسب
 • بهره‌بردن از لوازم تکنولوژی مورد نیاز (کامپیوتر، ویدیو پروژکتور و غیره)
 • اهمیت به زنگ ورزش و تندرستی دانش‌آموزان
 • داشتن برنامه‌های نمایشی، اردو و بازدیدهای علمی

وقتی یک مدرسه متوسطه دوم تهران این ویژگی‌ها را دارد، دانش‌آموز با تحصیل در آن به بهترین شکل آماده‌ی ورود به مقاطع بالاتر و ادامه‌ی تحصیل می‌شود. رعایت این معیارها به معنی توجه به جنبه‌های مختلفی از روحیات، توانایی‌ها و نیازهای آموزشی شاگردان است. بنابراین والدین در هنگام پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه دوم تهران باید به این چند نکته خوب توجه کنند. به یاد داشته باشید، اولین‌گام‌های موفقیت فرزند شما برای ورود به دانشگاه‌ها معتبر کشور از همین مقطع شروع می‌شود و مدرسه خوب می‌تواند کمک بزرگی برای فرزند شما باشد.

به استادبانک در ارائه‌ محتوای کامل‌تر مدارس متوسطه دوم تهران کمک کنید!

در این بخش از استادبانک درباره‌ی لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران تهران با شما صحبت کردیم تا با جنبه‌های مختلف فرآیند انتخاب مدرسه آشنا شوید. دانستن این مطالب به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر، بهترین مدارس متوسطه دوم تهران را پیدا کنید.

تیم استادبانک برای اینکه اطلاعات جامع‌تری را در اختیار جامعه دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان قرار دهد به کمک شما نیاز دارد. در صورتی که اطلاعات مفید، کاربردی و خوبی از مدارس متوسطه دوم تهران در دسترس دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

تجربیات شما یا فرزندتان از یک مدرسه‌ی خاص، می‌تواند راهنمای خوبی برای دانش‌آموز و والدینی دیگر باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. و در صورتی که قسمتی از اطلاعات یک مدرسه اشتباه است به ما یادآوری کنید. با کمک این روش، لیست مدارس متوسطه دوم منطقه 2 مرزداران تهران استادبانک دقیق‌تر می‌شود و کاربرد بهتری برای والدین و دانش‌آموزان دارد.

تلفن پشتیبانی
02191005343